Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prívesok Jednorožec
706-39141A
|
|
| 17,90 € 19,90 € |
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1,5g |
|---|---|
| Šírka: | 23mm |
| Výška: | 25mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prívesok Elements silver
P5464W
Striebro 925, Cubic Zirconia, Shell Pearl
17,50 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Elements silver
P5353
Striebro 925
18,60 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Strieborný prívesok s kameňom narodenia - Jún
P4567
striebro 925/1000, SWAROVSKI - svetlý ametyst
16,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s kameňom narodenia - September
P4571
striebro 925/1000, SWAROVSKI - zafír
16,30 €
Na sklade
