Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prívesok Elements silver
P5349
| 24,50 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 - platinum plated |
| Kameň | Blue Lapis Lazuli |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0,38g |
|---|---|
| Šírka: | 4mm |
| Výška: | 10,5mm |
| Hrúbka: | 3,5mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prívesok Crystal Teardrop Gold
P5287G
striebro 925, gold plated, Emerald crystal
24,50 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s kameňom narodenia November Citrín
P5351
Striebro 925, Citrín
24,50 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s kameňom narodenia Október Opál
P5350
Striebro 925, biely Opál
24,50 €
Na sklade
