Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prívesok Elements silver
P5051G
|
|
| 51,80 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925, gold plated |
| Kameň | PERIDOT |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.15 |
|---|---|
| Šírka: | 8mm, 11mm |
| Výška: | 27mm |
| Hrúbka: | 4.5mm,5mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prívesok z kolekcie Facets Spectrum
P2429M
striebro 925/1000, Ametyst
52,60 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Fiorelli silver
P5433C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
50,70 €
101,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Fiorelli silver
P5469
Striebro 925 platinum plated, biely a zelený CZ
50,70 €
101,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok (srdiečko gold plated)
P3791
striebro 925/1000, pozlátený detail
54,30 €
Na sklade
