Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Prívesok s retiazkou Fiorelli silver
P3841
|
|
| 106,40 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000, rhodium plated |
| Kameň | Swarovski Crystal |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Luxusný šperk zn. Fiorelli - vyrobený zo striebra 925/1000 s vylepšenou povrchovou úpravou - rhodium plated, ktorá zabraňuje oxidovaniu a rýchlemu opotrebovaniu. Špičková kvalita a detailné prepracovanie.
| Váha(g): | 5.20 |
|---|---|
| Šírka: | 5.5mm - 14.8mm |
| Výška: | 62.9mm |
| Hrúbka: | 1.7mm - 6.8mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prívesok Diamonfire so syntetickým diamantom
P4645
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
106,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Fiorelli silver
P5204
rhodiované striebro 925, detail gold plated
106,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Diamonfire
P5393
Striebro 925, gold plated, Cubic Zirconia, syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
106,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok z kolekcie Crystal Gazing
P2818M
striebro 925/1000, Swarovski Crystal
105,20 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok so syntetickým diamantom zn. Diamonfire
P4605
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
104,00 €
Na sklade
Do košíka
Prémiový strieborný prívesok Diamonfire
P4644
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
104,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusný strieborný prívesok s retiazkou Diamonfire 2ct
P4920
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
104,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusný strieborný prívesok s retiazkou Diamonfire
P4784
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
104,00 €
Na sklade

