Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný piercing do nosa
T154C
| 8,80 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (29. 6. - 30. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 (3ks) |
| Kameň | krištáľ |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.22 |
|---|---|
| Šírka: | 2.9mm |
| Hrúbka: | 1.5mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 2mm |
