Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náramok Elements silver
B5148
| 280,40 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000, pozlátený detail |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 14.1 |
|---|---|
| Dĺžka: | 19 cm |
| Výška: | veľká obruč 14mm, malá obruč 8m |
| Hrúbka: | 1.5mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náramok Diamonfire
B5203
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
276,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusný strieborný náramok Diamonfire
B5302
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
288,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náramok Fiorelli silver
B5517G
Striebro 925 - platinum plated, Green Onyx
288,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náramok zn. Diamonfire
B5475
Striebro 925, platinum, palladium a rhodium plated, Cubic Zirconia, syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
294,00 €
Na sklade
