Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náhrdelník pre dieťa D for diamond
N4077
| 91,20 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925/1000, rhodium plated |
| Kameň | Diamant, perla |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.8 |
|---|---|
| Dĺžka: | 35+5 cm |
| Šírka: | mašľa 10mm, retiazka 1mm |
| Výška: | 13mm |
| Hrúbka: | mašľa 2mm |
| Počet diamantov: | 1 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.005 |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond
N4580W
striebro 925, platinum plated, diamant a biela sladkovodná perla
91,20 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond STAR
N4622
Striebro 925, platinum plated, diamant
99,20 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník s diamantom
P2412
Striebro 925/1000, rhodium plated, diamant
83,00 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný medailón s diamantom
P2549
Striebro 925/1000, rhodium plated, diamant
103,30 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník s diamantom
P4019
Striebro 925/1000, rhodium plated,gold plated detail, diamant
74,70 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník s diamantom
P3567
Striebro 925/1000, rhodium plated, diamant
66,10 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník s diamantom
P800
Striebro 925/1000, rhodium plated, diamant
66,10 €
Na sklade

