Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náhrdelník Elements silver
N4477G
| 105,20 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925, gold plated |
| Kameň | EMERALD |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 4.1 |
|---|---|
| Šírka: | 10mm |
| Výška: | 12mm |
| Hrúbka: | 6.5mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver Srdce
N4260C
Striebro 925 rhodium plated, cubic zirconia
106,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
N4609
Striebro 925 platinum plated
103,70 €
172,80 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník na gravírovanie gold
N4425
Striebro 925 gold plated
101,70 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Diamonfire
N4552
Striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu , Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
109,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Diamonfire
N4498
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
109,50 €
219,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník V Shape Statement
N4615C
Striebro 925, Cubic Zirconia
112,20 €
Na sklade
