Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice Kvety CZ
701-33910
|
|
| 47,60 € 52,90 € |
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925, rhodium plated |
| Kameň | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2,11g / ks |
|---|---|
| Šírka: | 19mm |
| Výška: | 17,5mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborné náušnice Január Granát
E6202
striebro 925, gold plated, granát
48,60 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Február Ametyst
E6203
striebro 925, gold plated, ametyst
48,60 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Marec - Aquamrín
E6204
striebro 925, gold plated, Blue Milky Aquamarín
48,60 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Apríl biely topás
E6205
striebro 925, gold plated, biely topás
48,60 €
Na sklade
