Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice Crystal Hoop Gold
E6466M
| 43,80 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 17 - 18 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 gold plated |
| Kameň | Purple Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.66 |
|---|---|
| Šírka: | 12.31mm |
| Výška: | 12mm |
| Hrúbka: | 2.03mm |
| Vnútorný priemer: | 8mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborné náušnice Crystal Hoop Gold Green
E6465G
Striebro 925 gold plated, Nano Crystal
43,80 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Október (platinum plated)
E6389
Striebro 925 - platinum plated, White Opal
45,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice November (platinum plated)
E6390
Striebro 925, platinum plated, Citrín
45,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice December (platinum plated)
E6391
Striebro 925 - platinum plated, Tyrkys
45,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Júl
E6386
Striebro 925 - platinum plated, ružový kremeň
45,00 €
Na sklade
