Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6457
| 65,60 € 109,40 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 19 - 20 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 platinum plated |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.6 |
|---|---|
| Šírka: | 13.4mm |
| Výška: | 12.07mm |
| Hrúbka: | 2.6mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborné náušnice elements silver
E5673C
striebro 925/1000, Cubic Zirconia
66,60 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice elements silver
E5682
striebro 925/1000, pozlátený detail
66,60 €
Na sklade
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice zn. Fiorelli
E4686C
925 Striebro 925 rhodium plated, cubic zirconia
63,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice zn. Fiorelli silver
E5086
925 Striebro 925 rhodium plated
63,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6501C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
63,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6452C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
63,30 €
126,70 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice (detail pokrytý zlatom)
E4466
striebro 925/1000, pozlátený detail
63,10 €
Na sklade
okamžité odoslanie

