Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6448
| 149,80 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 gold plated |
| Kameň | White Quartz and Orange |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3,2g |
|---|---|
| Šírka: | 7,7mm |
| Výška: | 17,6mm |
| Hrúbka: | 2mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E6053
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
150,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Diamonfire
E6186
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmiTotal ca. 1,86 ct
150,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Diamonfire
E6193
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmiTotal ca. 2,72 ct
150,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6115W
striebro 925, rhodium plated, cubic zirconia FWP
147,50 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Elements silver
E6154
striebro 925, Blue Topaz, London Blue Topaz
147,20 €
Na sklade
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E5785
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
144,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6359M
striebro 925, platinum plated, fialový Crystal
144,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6360G
striebro 925, platinum plated, Zelený crystal
144,00 €
Na sklade

