Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice Elements silver
E6085L
| 77,10 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 |
| Kameň | MONTANA |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.75 |
|---|---|
| Šírka: | kruh 14mm, kamene 8mm |
| Výška: | 24mm, kruh 13mm |
| Hrúbka: | kruh 1.8mm, kamene 4mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborné náušnice Diamonfire
E6309K
Striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu , Striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu
78,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E5636C
Striebro 925 rhodium plated, cubic zirconia
78,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6379M
striebro 925, platinum plated, ružový crystal - Tanzanit
78,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6464G
Striebro 925 platinum plated, Peridot Crystal
78,30 €
Na sklade
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire 0,50ct
E5905
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
75,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Diamonfire
E6299
Striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu , Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
75,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Diamonfire so syntetickým diamantom
E5630
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
75,00 €
Na sklade
