Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice Gradient Pearl
E6477W
| 101,70 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 |
| Kameň | sladkovodná perla |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 6.91 |
|---|---|
| Šírka: | 12.7mm |
| Výška: | 24.7mm |
| Hrúbka: | 5mm |
