Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice
E6415C
| 77,10 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 925 Striebro |
| Kameň | Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.85 |
|---|---|
| Šírka: | 10.9mm |
| Výška: | 24.15mm |
| Hrúbka: | 1.5mm |
