Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice
E6332T
| 35,10 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Je nám ľúto, ale tento produkt je už vypredaný. | |
| Značka | ![]() |
|---|---|
| Materiál | Striebro 925 |
| Kameň | Crystal Blue Nano |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.12 |
|---|---|
| Šírka: | 1.51mm |
| Výška: | 11.06mm |
| Hrúbka: | 12.12mm |
| Vnútorný priemer: | 8.35mm |
