Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice kruhy s CZ
E6127C
| 45,60 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 17 - 18 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925, rhodium plated |
| Kameň | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2,61g |
|---|---|
| Šírka: | 21mm |
| Výška: | 21mm |
| Hrúbka: | 1,8x2mm |
