Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborná retiazka (46cm)
N3181
|
|
| 12,80 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.45 |
|---|---|
| Dĺžka: | 46cm |
| Šírka: | 1.1mm |
| Hrúbka: | 0.2mm |
