Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborná retiazka (46cm)
N217
| 14,70 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.80g |
|---|---|
| Dĺžka: | 46cm |
| Šírka: | 0.8mm |
| Hrúbka: | 0.8mm |
Produkty v kolekcii
Do košíka
Strieborné náušnice z kolekcie Adorned
E3384W
striebro 925/1000, Sladkovodná Perla , Cubic Zirconia
70,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok z kolekcie Adorned
P2855W
striebro 925/1000, Sladkovodná Perla , Cubic Zirconia
42,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice z kolekcie Facets Spectrum
E3057T
striebro 925/1000, Topás
42,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok z kolekcie Facets Spectrum
P2621T
striebro 925/1000, Topás
31,50 €
Na sklade
