Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Šnúrkový náramok na gravírovanie (unisex)
B001
| 7,90 € 8,90 € | |
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | chirurgická oceľ, kvalitná bavlnená šnúrka |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Trendy náramok, ktorý je príjemný na nosenie. Ľahko nastaviteľná bavlnená šnúrka sa prispôsobí každej ruke. Výrazný detail v podobe kruhovej platničky z chirurgickej ocele je vhodný na gravírovanie. Či už textového odkazu, odtlačku alebo fotografie.
| Váha(g): | 2,2g |
|---|---|
| Dĺžka: | 14cm - 24cm (nastaviteľná) |
| Šírka: | 17mm |
| Výška: | 17mm |
| Hrúbka: | 1mm |
