Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Prívesok s retiazkou FIORELLI silver
P3457C
| 80,60 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 925 Striebro 925 rhodium plated |
| Kameň | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Štýlový prívesok zo striebra (aj s retiazkou) zn. FIORELLI silver, s vylepšenou povrchovou úpravou - rodiovanín, ktorá zabraňuje černaniu a opotrebeniu. Zdobený CZ krištáľom. Detail pokrytý zlatom.
| Váha(g): | 1.954 |
|---|---|
| Šírka: | 7.5 mm |
| Výška: | 37 mm |
| Hrúbka: | 4 mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 1ks 2.5 mm, 1ks 6 mm, 2P |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Fiorelli silver
P5279C
Rodiované striebro 925, Crystal
80,60 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Fiorelli silver
P4654M
Striebro 925 rhodium plated, cubic zirconia
78,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
P5314C
striebro 925, platinum plated, cubic zirconia
78,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Fiorelli silver
P5467
Striebro 925 platinum plated
82,90 €
Na sklade
Do košíka
Luxusný strieborný prívesok Diamonfire
P4611
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
83,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusný strieborný prívesok so syntetickým diamantom
P4610
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
86,00 €
Na sklade
Do košíka
Prémiový strieborný prívesok zn. Diamonfire
P4640
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
86,00 €
Na sklade

