Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Všetky šperky zn. Fred Bennett sú dodávané v luxusnej darčekovej krabičke alebo v elegantnom púzdre.
Pánsky náramok Fred Bennett Lava beads
B5638
|
|
| 52,00 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | chirurgická oceľ |
| Kameň | Lavovy kameň |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 8 |
|---|---|
| Dĺžka: | 19-22cm |
| Výška: | 4.5mm |
| Hrúbka: | 4.5mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 4x2mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Pánsky náramok Fred Bennett Zelený Nefrit
B5426G
chirurgická oceľ 316L, Zelený nefrit
52,00 €
Na sklade
Do košíka
Pánsky korálkový náramok Fred Bennett Tigrie oko Blue
B5428L
chirurgická oceľ 316L, modré tigrie oko
52,00 €
Na sklade
Do košíka
Pánsky náramok Fred Bennett Hematit
B5567L
chirurgická oceľ , Hematit (modrý a zelený)
52,00 €
Na sklade

