Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Všetky šperky zn. Fred Bennett sú dodávané v luxusnej darčekovej krabičke alebo v elegantnom púzdre.
Pánsky náhrdelník Fred Bennett - strieborná reťaz Gold plated
N4752
| 370,20 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 - gold plated |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 19.2 |
|---|---|
| Dĺžka: | 55cm |
| Výška: | 4.4mm |
| Hrúbka: | 1.8mm |
| Vnútorný priemer: | 175mm |

