Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Všetky šperky zn. Fred Bennett sú dodávané v luxusnej darčekovej krabičke alebo v elegantnom púzdre.
Pánsky kožený náramok Fred Bennett s lávovými kameňmi
B5097
| 61,70 € 71,40 € |
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | chirurgická oceľ, čierna koža |
| Kameň | lávové kamene |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 22 |
|---|---|
| Dĺžka: | 21.5cm |
| Šírka: | koncovky 6mm, lávové gorálky 5.1mm, gorálky 3mm |
| Výška: | koncovky 7mm, lávové gorálky 9mm, |

