Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Všetky šperky zn. Fred Bennett sú dodávané v luxusnej darčekovej krabičke alebo v elegantnom púzdre.
Náušnice pre muža Fred Bennett
E6570B
| 41,60 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | chirurgická oceľ |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 4.8 |
|---|---|
| Dĺžka: | 60cm |
| Šírka: | 5.6mm |
| Výška: | 12.5mm |
| Hrúbka: | 13.5mm |
Podobné produkty
Do košíka
Náušnice z chirurgickej ocele Fred Bennett Blue
E6741
chirurgická oceľ - IP Blue Plated
39,00 €
Na sklade
Do košíka
Náušnice chirurgická oceľ zn. Fred Bennett
E3795
chirurgická oceľ, cubic zirconia
44,90 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fred Bennett Gunmetal plating
E6525B
Striebro 925, čierny krištáľ
47,40 €
Na sklade
Do košíka
Oceľové náušnice pre muža Fred Bennett
E6286
chirurgická oceľ 316L, Gold PVD
33,80 €
Na sklade

