Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Detský strieborný prívesok D for diamond
P5354X
| 34,60 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925, platinum plated |
| Kameň | diamant |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.853 |
|---|---|
| Šírka: | 8.4mm |
| Výška: | 8.3mm |
| Hrúbka: | 3.09mm |
| Počet diamantov: | 1 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.015ct |
Podobné produkty
Do košíka
Detský strieborný prívesok D for diamond
P5355X
striebro 925, platinum plated, diamant
34,60 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný prívesok D for diamond
P5356X
striebro 925, platinum plated, diamant
34,60 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný prívesok D for diamond
P5363X
striebro 925, platinum plated, diamant
34,60 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond, T-REX
P5359
striebro 925, platinum plated, diamant
34,50 €
69,10 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond
P5361
striebro 925, platinum plated, diamant
32,20 €
83,00 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond, Január
P5368R
striebro 925, platinum plated, diamant a červený chalcedón
37,50 €
74,90 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond, Február
P5369M
striebro 925, platinum plated, diamant a ružový kremeň
37,50 €
74,90 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond, November
P5370Y
striebro 925, platinum plated, diamant a žltý kremeň
37,50 €
74,90 €
Na sklade

