Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlaté náušnice zn. Elements gold
GE888G
| 539,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 20 - 21 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
| Kameň | Emerald |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Luxusné zlaté náušnice z 9ct zlata, Vám prináša Topšperk.sk - všetko v dostupných cenách. Originálny dizajn z dielne kreatívneho tímu výrobcu (UK). Dokonalá dizajny, špičková kvalita, to sú zlaté šperky Elements gold,
| Váha(g): | 1.04 |
|---|---|
| Šírka: | 5.5mm |
| Výška: | 5.5mm |
| Hrúbka: | 3.1mm |
| Počet diamantov: | 28 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.1 |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 3mm |

