Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatá retiazka (9ct) 46cm
GN004
| 146,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.74g |
|---|---|
| Dĺžka: | 46cm |
| Šírka: | 0.6mm |
| Hrúbka: | 0.3mm |
Produkty v kolekcii
Do košíka
Zlatý prívesok zn. Elements gold (9ct)
GP758W
9ct zlato 375, sladkovodná perla
136,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlaté náušnice zn. Elements gold
GE2020T
9ct zlato 375, modrý london topas
377,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prívesok zn. Elements gold
GP991T
9ct zlato 375, modrý london topas
300,00 €
Na sklade
Zlaté náušnice zn. Elements gold (granát + diamant)
GE2080R
9ct zlato 375, granát
266,00 €
Vypredané
Do košíka
Zlatý prívesok zn. Elements gold (granát)
GP2022R
9ct zlato 375, granát
161,00 €
Na sklade

