Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný tyrkysový prsteň
R3771T
| 33,30 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 17 - 18 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925 |
| Kameň | tyrkys |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Dĺžka: | veľkosť 54?(16.92 mm)? |
|---|---|
| Šírka: | 1.5 mm - 1.8 mm |
| Hrúbka: | 1 mm - 2.1 mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 1.5 |
