Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prsteň
R3523L
|
| |
| 77,10 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
| Kameň | lazurit |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 12.2 vo veľkosti 54 |
|---|---|
| Šírka: | 21.2mm, obruč 4.4mm |
| Výška: | 27mm |
| Hrúbka: | tenká spodná časť prsteňa 1.2mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 20x25mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prsteň pre mužov
R266
striebro 925/1000, rotujúca stredová obruč
80,60 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň pre mužov
R988
striebro 925/1000, rotujúca stredová obruč
73,60 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň pre mužov
R986
striebro 925/1000, rotujúca stredová obruč
70,10 €
Na sklade
