Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prívesok Citrín - November
P5605
| 35,40 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 18 - 19 pracovných dní (25. 6. - 26. 6. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 gold plated |
| Kameň | Citrine |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.76 |
|---|---|
| Šírka: | 6.95mm |
| Výška: | 11.8mm |
| Hrúbka: | 4.7mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prívesok Granát - Január
P5606
Striebro 925 gold plated, Garnet
35,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Ametyst - Február
P5602
Striebro 925 gold plated, Amethyst
35,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Aquamarin - Marec
P5603
Striebro 925 gold plated, Blue Milky Aquamarine
35,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok kremeň - Apríl
P5604
Striebro 925 gold plated, White Quartz
35,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Emerald - Máj
P5601
Striebro 925 gold plated, Emerald C. Chalcedony
35,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok ružový kremeň - Júl
P5608
Striebro 925 gold plated, Ruby C. Qtz.
35,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Peridot - August
P5610
Striebro 925 gold plated, Peridot
35,40 €
Na sklade
