Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náramok
B4326
| 38,60 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Štýlový náramok zo striebra 925. Originálny dizajn a špičková kvalita - výrobca UK.
| Váha(g): | 4.7 |
|---|---|
| Dĺžka: | 19cm |
| Šírka: | Links 6.9mm |
| Hrúbka: | Links 1mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náramok Február
B5357
Striebro 925, gold plated, Preciosa crystal
35,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náramok Január
B5356
Striebro 925, gold plated, Preciosa crystal
35,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náramok Marec
B5358
Striebro 925, gold plated, Preciosa crystal
35,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náramok Apríl
B5359
Striebro 925, gold plated, Preciosa crystal
35,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náramok Máj
B5360
Striebro 925, gold plated, Preciosa crystal
35,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náramok Jún
B5361
Striebro 925, gold plated, Preciosa crystal
35,10 €
Na sklade
