Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náhrdelník pre chlapca D for diamond
P4440
|
|
| 42,40 € 60,50 € |
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925/1000, rhodium plated |
| Kameň | diamant |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.7 |
|---|---|
| Dĺžka: | 35,5cm |
| Šírka: | 10mm |
| Výška: | 22mm |
| Hrúbka: | 2mm - 3mm |
| Počet diamantov: | 1 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.005 |
Podobné produkty
Do košíka
Detský náhrdelník zn. D for diamond (striebro)
P4244
striebro 925, rhodium a rose gold plated, diamant
40,70 €
58,10 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník s diamantom
P3567
Striebro 925/1000, rhodium plated, diamant
66,10 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník s diamantom
P800
Striebro 925/1000, rhodium plated, diamant
66,10 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník s diamantom
P3572
Striebro 925/1000, rhodium plated, diamant
66,10 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník s diamantom
P616
Striebro 925/1000, rhodium plated, diamant
66,10 €
Na sklade

