Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náhrdelník zn. Elements silver
N3606C
|
|
| 32,70 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
| Kameň | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Originálny strieborný náhrdelník zn. Elements silver. Aj tento náhrdelník patrí do najnovšej kolekcie strieborných šperkov, ktorá sa vyznačuje mixom nádherných farieb, krištáľov, perlete a špecifických kontúr.
| Váha(g): | 2.321 |
|---|---|
| Dĺžka: | 40 CM + 5 CM |
| Šírka: | 15 mm |
| Výška: | 12.5 mm |
| Hrúbka: | 4.1 mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 1.7 MM, 1.1 MM, 1.2 MM, 1.3 MM |
