Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice
E4630
| 33,30 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Trendové strieborné náušnice s netradičným úchytom potešia každú ženu. Visiaca ozdoba je v tvare guličky a ich celková dĺžka je 3,7cm.
| Váha(g): | 2,1 |
|---|---|
| Dĺžka: | 37mm |
| Šírka: | 8mm |
| Výška: | 37mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborné náušnice - burgundy (Január)
E1537
Striebro 925 gold plated, SWAROVSKI
33,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice - ametyst (Február)
E1538
Striebro 925 gold plated, SWAROVSKI
33,30 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Strieborné náušnice - akvamarín (Marec)
E1539
Striebro 925 gold plated, SWAROVSKI
33,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice - kryštál (Apríl)
E1540
Striebro 925 gold plated, SWAROVSKI
33,30 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Strieborné náušnice - smaragd (Máj)
E1541
Striebro 925 gold plated, SWAROVSKI
33,30 €
Na sklade
