Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice Diamonfire
E6597
| 98,00 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 17 - 18 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925, pokryté žltým zlatom |
| Kameň | Diamonfire Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.13 |
|---|---|
| Šírka: | 1.8mm |
| Výška: | 12mm |
| Hrúbka: | 1.8mm |
| Vnútorný priemer: | 10mm |
Podobné produkty
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E6403
Striebro 925, gold plated, Cubic Zirconia, syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
98,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6120G
striebro 925, rhodium plated, PRECIOSA CRYSTAL
97,90 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6121L
striebro 925, rhodium plated, detail rose gold plated, PRECIOSA CRYSTAL
97,90 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6069C
striebro 925, rhodium plated, cubic zirconia
97,90 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice zn. Fiorelli silver
E5800M
Striebro 925 rhodium plated, Crystal
97,90 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice zn. Fiorelli silver
E5801A
Striebro 925 rhodium plated, Crystal
97,90 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice zn. Fiorelli silver
E5802C
Striebro 925 rhodium plated, Crystal
97,90 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E5960G
striebro 925, rhodium plated, CRYSTAL
97,90 €
Na sklade

