Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborná retiazka (41 - 46cm)
N2572
| 37,70 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 5.3 |
|---|---|
| Dĺžka: | 41+5cm |
| Šírka: | 2mm |
| Hrúbka: | 1.2mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborná retiazka (41 - 46cm)
N2325
striebro 925/1000
32,40 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Strieborná retiazka rhodium plated
N3815
striebro 925/1000, rhodium plated
19,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborná retiazka Platinum plated
N4575
Striebro 925 - platinum plated
19,30 €
Na sklade
okamžité odoslanie
