Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prsteň - ruský snubný prsteň
R3734C
|
| |
| 63,50 € 119,20 € | |
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925, lesklý, matný, s kameňmi |
| Kameň | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Dĺžka: | 50 - 60 |
|---|---|
| Šírka: | 22 mm |
| Výška: | 8 mm |
| Hrúbka: | 3 mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | RS 1.5 mm |
