Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Všetky šperky zn. Fred Bennett sú dodávané v luxusnej darčekovej krabičke alebo v elegantnom púzdre.
Puzdro na karty Fred Bennett
Y433
| 36,40 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Chirurgická oceľ |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 86g |
|---|---|
| Dĺžka: | 93mm |
| Šírka: | 60mm |
| Hrúbka: | 9mm |
Podobné produkty
Do košíka
Nerezová ploskačka Fred Bennett
Y434
chirurgická oceľ s koženým púzdrom
33,70 €
58,40 €
Na sklade
Do košíka
Oceľová Ploskačka Fred Bennett + gravírovanie
Y425
Chirurgická oceľ , naturálna čierna koža
49,90 €
Na sklade

