Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Všetky šperky zn. Fred Bennett sú dodávané v luxusnej darčekovej krabičke alebo v elegantnom púzdre.
Pánsky strieborný náramok Fred Bennett - Gold plated
B5652
| 253,30 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 - gold plated |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 13.65 |
|---|---|
| Dĺžka: | 22cm |
| Šírka: | 6.05mm |
| Výška: | 5.8mm |
| Hrúbka: | 1.3mm |
| Vnútorný priemer: | 175mm |

