Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Všetky šperky zn. Fred Bennett sú dodávané v luxusnej darčekovej krabičke alebo v elegantnom púzdre.
Pánsky prívesok Fred Bennett
P5381
| 74,90 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Damašská oceľ |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 10.19 |
|---|---|
| Šírka: | 18mm |
| Výška: | 3mm |
| Hrúbka: | 3.5mm |
Podobné produkty
Do košíka
Pásky náhrdelník Lava beads Fred Bennett
N4743
chirurgická oceľ , lávový kameň
75,30 €
Na sklade
Do košíka
Pánsky náhrdelník Fred Bennett (kríž + retiazka)
N4751
chirurgická oceľ a Gold Plating
75,30 €
Na sklade
Do košíka
Pánsky náhrdelník Fred Bennett
N4582
Chirurgická oceľ, antique black and black IP
77,40 €
Na sklade
Do košíka
Pánsky náhrdelník Fred Bennett
N4584
Chirurgická oceľ, detail gold plated
72,40 €
Na sklade

