Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Všetky šperky zn. Fred Bennett sú dodávané v luxusnej darčekovej krabičke alebo v elegantnom púzdre.
Pánsky kožený náramok zn. Fred Bennett 21cm
B4727
|
| |
| 33,80 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | chirurgická oceľ, koža |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Značka Fred Bennett ponúka aj menej nápadné typy pánskych kožených náramkov ako typ B4727. Má magnetické zapínanie vo vnútri spony z chirurgickej ocele a tenšiu orginálnu kožu v hnedej farbe.
| Váha(g): | 4g |
|---|---|
| Dĺžka: | 21cm / 23cm |
| Šírka: | koža 4mm |
| Hrúbka: | koža 4mm |

