Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Oceľový prívesok - kruh
P001
| 5,90 € 6,90 € |
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Chirurgická oceľ 316L |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2,06g |
|---|---|
| Šírka: | 16mm |
| Výška: | 16mm bez úchytu |
| Hrúbka: | 1 mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Oceľový prívesok - psia kosť
PPC525
chirurgická oceľ 316L
6,90 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Vojenská známka na gravírovanie
PAC469
chirurgická oceľ 316L
7,90 €
8,90 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Prívesok z chirurgickej ocele - srdce
P002
Chirurgická oceľ 316L
7,90 €
8,90 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Oceľový prívesok - vojenská známka
P003
Chirurgická oceľ 316L
7,90 €
8,90 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Oceľový prívesok Kríž
P004
chirurgická oceľ 316L, lesklý / matný
8,90 €
9,90 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Oceľový prívesok na gravírovanie, Strom života FAMILY
P005
chirurgická oceľ 316L
8,90 €
9,90 €
Na sklade
okamžité odoslanie
