Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Náhrdelník strieborné kvapky
N4325
| 385,60 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 26.07 |
|---|---|
| Dĺžka: | 42 cm |
| Šírka: | 6mm |
| Výška: | 27mm |
| Hrúbka: | 6mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
N4618C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
339,80 €
Na sklade
Do košíka
Luxusný strieborný náhrdelník zn. Diamonfire
N4233
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
323,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Diamonfire
N4593
Striebro 925, platinum, palladium a rhodium plated, White Shell Pearl, Cubic Zirconia, syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
288,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
N4619
Striebro 925 platinum plated
288,00 €
Na sklade
