Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Všetky šperky zn. Fred Bennett sú dodávané v luxusnej darčekovej krabičke alebo v elegantnom púzdre.
Kožený náramok pre chlapca Fred Bennett (18cm)
B5627
| 31,20 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | chirurgická oceľ a modrá / čierna koža |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.8 |
|---|---|
| Dĺžka: | 18cm |
| Výška: | 3mm |
| Hrúbka: | 3mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Kožený náramok pre chlapca Fred Bennett (18cm)
B5626
chirurgická oceľ a čierna koža
31,20 €
Na sklade
Do košíka
Kožený náramok pre chlapca Fred Bennett (16cm)
B5635
chirurgická oceľ a čierna koža
32,50 €
Na sklade
Do košíka
Chlapčenský náramok z chirurgickej ocele Fred Bennett (18cm)
B5646
chirurgická oceľ
32,50 €
Na sklade
Do košíka
Pánsky kožený náramok MANOKI (natural)
B337E
Chirurgická oceľ 316L, pravá koža (natural)
32,90 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Pánsky náramok Fred Bennett
B5624
chirurgická oceľ a čierna koža
36,40 €
Na sklade
okamžité odoslanie

