Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Detský strieborný náramok D for diamond STAR
B5543
| 83,00 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925, platinum plated |
| Kameň | diamant |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.37 |
|---|---|
| Dĺžka: | 14-16cm |
| Šírka: | 3.5mm |
| Výška: | 3.5mm |
| Hrúbka: | 1.2mm |
| Počet diamantov: | 1 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.03 |
Podobné produkty
Do košíka
Detský strieborný náramok D for diamond
B5449W
striebro 925, platinum plated, diamant a biela sladkovodná perla
83,00 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náramok D for diamond
B5435
Striebro 925, pokryté platinou, detail gold plated, diamant
86,40 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náramok D for diamond
B4890
Striebro 925/1000, rhodium plated, diamant, perla
99,20 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náramok s diamantom
B775
Striebro 925/1000, rhodium plated, diamant
107,50 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náramok s diamantom
B772
Striebro 925/1000, rhodium plated, diamant
107,50 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náramok s diamantom
B773
Striebro 925/1000, rhodium plated, diamant
107,50 €
Na sklade

